+420 731 447 501 (Po-Čt: 8:00 - 18:00, Pá: 8:00 - 16:30)

Jak to funguje

1
Vyhledejte požadovanou řídící jednotku podle značky a modelu vašeho vozidla
2
Vyplňte základní údaje o vašem vozidle
3
Po vyplnění dotazníku chybových hlášení doplňte fakturační a doručovací údaje a zvolte možnosti přepravy vašeho dílu
4
Pokud sjednáváte svoz vašeho dílu naší přepravní společností, nebo odesíláte balík vlastní přepravou, označte balík číslem objednávky, adresou odesílatele a telefonním číslem
5
Vyčkejte na příjezd přepravce
6
Příjem jednotky

Jednotku rozbalíme a zjistíme, zda není jednotka poškozena přepravou a že zákazník vybral správný typ řídící jednotky. Pokud ne, produkt mu upravíme.

7
Vstupní test

Neboli diagnostika. Před opravou zkontrolujeme, zda je součástka skutečně vadná. Provedeme diagnostiku měřícími a komunikačními nástroji.

8
Oprava

Podle našeho vyvinutého procesu opravy jsou komponenty vyměněny nebo jsou provedena vylepšení na základní desce řídící jednotky, případně softwarové aktualizace. Doba procesu opravy je často stejná jako proces vstupního testu neboli diagnostiky. Na opravu se vztahuje výstupní test. Pokud je jednotka v pořádku, není nalezena žádná závada, odesíláme ji zpět zákazníkovi.

9
Výměna

Podle našeho unikátního procesu opravy jsou komponenty a součástky vyměněny nebo jsou provedena hardwarová nebo softwarová vylepšení řídící jednotky. Doba procesu opravy je často stejná jako proces vstupního testu neboli diagnostiky. Po opravě probíhá vždy výstupní test. Pokud je jednotka v pořádku, není nalezena žádná závada, odesíláme ji zpět zákazníkovi.

10
Výstupní kontrola a zpětná vazba k zákazníkovi

Pokud při výstupní kontrole nenajdeme žádné chyby, kontaktuje zákazníka pracovníci zákaznického centra, aby upřesnili datum vyhotovení, odeslání a doručení zásilky.

guarantee ZÁRUKA 1 ROK s možností prodloužení o 12 měsíců
find Řídicí jednotku Vám otestujeme zcela zdarma
delivery Řídicí jednotku u Vás vyzvedneme zcela ZDARMA!
steps Rychlé vyřízení objednávky již ve 3 krocích!
Zpět nahoru
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.