+420 731 447 501 (Po-Čt: 8:00 - 18:00, Pá: 8:00 - 16:30)

Specializujeme se na opravy vadných řídících jednotek pro osobní i nákladní automobily.

Oprava řídící jednotky motoru, ABS nebo převodovky je technicky náročný úkon a vyžaduje značné znalosti z oblasti elektrotechniky a auto elektroniky.

Naše více než 15leté zkušenosti z oboru oprav a repase nám dovolují nabídnout služby, které mohou využívat jak jednotlivci, tak servisy a automobilové dílny. Tyto autoservisy, které mají široký záběr služeb, nemají ve velké většině prostor ani prostředky věnovat se delikátním opravám řídících jednotek. Díky speciálnímu diagnostickému vybavení a opravárenským přístrojům se řadíme mezi špičky ve svém odvětví a dokážeme našim zákazníkům vždy poskytnout řešení.
 
Testování a opravy řídících jednotek, úpravy softwaru a kódování dat zabezpečuje naše technologické oddělení.
Naši techničtí vývojáři spolupracují také s odborníky z Německa, Velké Británie, Polska, Ruska a Číny. Snaží se neustále rozšiřovat sortiment produktů, který jde ruku v ruce s rychle se rozvíjejícím portfoliem oprav.
 
Jako společnost zabývající se opravami a repasí pracujeme pro naše zákazníky, ale také s našimi zákazníky. Právě výměna informací s mnoha servisními techniky nám umožňuje každý den pomáhat stovkám majitelů vozidel udržovat jejich vozidlo v kondici.

guarantee ZÁRUKA 1 ROK s možností prodloužení o 12 měsíců
find Řídicí jednotku Vám otestujeme zcela zdarma
delivery Řídicí jednotku u Vás vyzvedneme zcela ZDARMA!
steps Rychlé vyřízení objednávky již ve 3 krocích!
Zpět nahoru
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.